Problemy se skolkou

Domů Fóra Diskuze Problemy se skolkou

Oštítkované: 

Prohlížíte si 3 odpovědi u vlákna
  • Autor
      Janik
      Účastník

Ahoj, mam od zari dite (cerstve 3 roky) ve skolce. Vubec se mu tam nelibi:-((( ucitelka si na nej porad stezuje, ze neposloucha, zlobi deti a ze podle ni je celkove na skolku malej. Nojo, ale ja musim pracovat a doma ho mit nemuzu:-( Co mam delat? Podle me s nim jen ucitelka neumi mluvit. Stalo se Vam neco podobnyho a jak ste to udelaly? Janik

• Téma bylo upraveno před 1 year, 11 months uživatelem Janik.
      jupineeek
      Účastník

Naše Madlička byla ve třech taky kam vítr tam plášť a navíc i dost vztekloučká. Monča teda vlastně její učitelka to s ní měla hodně těžký ale časem se to samo podalo. Musíš vydržet!!!!!!!! Ono to bude dobrý

Karla Mala
      Účastník

Ahoj, já jsem obou dětem vařila na zklidnění slabší čaj z meduňky a zdá se mi, že to i fungovala. Kamarádka zkoušela homeopatika, ale s výsledkem moc spokojená nebyla, třeba někdo má jinou zkušenost. Ještě jsem někde četla, že v lékárnách prodávají kapičky, tak se zkusit zeptat i tam.

lucinek
      Účastník

No nevím jestli vařit čajíčky je to pravé ořechové. Podle mě stačí být na děcka víc důsledná a potřeba režimu, když budou fungovat doma pak budou sekt latinu i ve školce. Chápu, že některé matky jsou úzkostlivé a mají problém být na děcka důslednější. Je to o přístupu.

Prohlížíte si 3 odpovědi u vlákna
  • Pro reakci na tento článek se musíte <b><a href="https://www.omaterstvi.cz/wp-login.php">přihlásit</b>.</a>